Strona parafii Świętej Rodziny w Gdyni

Przejdź do treści


OGŁOSZENIA PARAFIALNE  IV Niedziela Wielkanocna – 22.04.2018 r.

 
 
1. Dzisiaj z całą Archidiecezją obchodzimy X rocznicę objęcia urzędu Metropolity Gdańskiego przez Ks. Abp Sławoja Leszka Głódzia, oraz Jego ingresu do archikatedry w Gdańsku Oliwie. Dostojnemu Jubilatowi, naszemu Metropolicie życzymy Bożych łask i dobrego zdrowia. Niech Bóg zachowa Go dla dobra naszego kościoła Diecezjalnego.
 
2. Hospicja pomorskie, w tym nasze gdyńskie już tradycyjnie organizują akcję „Pola Nadziei.” Dzisiaj przed kościołami wolontariusze zbierają datki na zasilenie budżetu hospicjów. Dostaniemy od nich żonkil – kwiat symbolizujący nadzieję i życie. Dzięki naszemu wsparciu co roku z pomocy hospicyjnej korzysta ok. trzech tysięcy dorosłych i dzieci, w tym naszych parafian.
 
3. W niedzielę 13 maja o godz. 11.00 dzieci klas III przystąpią do I Komunii Św. Przypominamy, że tą uroczystość będzie obsługiwał jeden kamerzysta i jeden fotograf, odpowiednio przygotowani i wyznaczeni to tego zadania. Najbliższa próba dla dzieci w piątek o godz. 17.00.
 
4. Dwa tygodnie temu odbyła się zbiórka finansowa na wsparcie Caritas. Na ten cel zebraliśmy 960 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 
5. Nasza parafia organizuje wyjazd letni dla dzieci, do Schodna na Kaszubach. Informacje i zapisy u Ks. Pawła, lub w zakrystii.
 
6. Polecajmy Miłosierdziu Bożemu naszych zmarłych parafian
 
Ś. p. Zygmunt Meziński, z ul. Beniowskiego 30, przeżył 90 lat.
 
Ś. p. Julia Pietrzak, z u. Komandorskiej 30, przeżyła 84 lata
 
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …
 
7. Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego.”
 
8. Wszystkim parafianom życzę dobrego przeżywania dzisiejszej niedzieli, oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo nowego tygodnia.

 
 
 
Ks. Mariusz
 
Administrator Parafii


Parafia Świętej Rodziny w Gdyni
81-333 Gdynia ul. Kołłątaja 40
Telefon 664 962 667
Kontakt z Księdzem Administratorem -
m.dziar@wp.pl
Konto parafii - Bank Milenium
73  1160 2202 0000 0002 0765 6023
Prasa katolicka
Wróć do spisu treści