IV Niedziela Wielkanocna - 21.04.2024 r.

1. Jutro, w poniedziałek 22 kwietnia, w kościele p. w. Św. Józefa na Leszczynkach, odbędzie się Sakrament Bierzmowania z udziałem dwojga osób z naszej parafii. Młodzież, świadków, rodziców, Ks. Grzegorza i Ks. Bp Piotra powierzajmy Bożej opiece.

2. Za tydzień, w niedzielę 28 kwietnia odbędzie się w naszej parafii akcja promująca Marsz dla życia i rodziny, oraz Festiwal dla Życia. Chcemy skupić się nad wartością i świętością życia ludzkiego. Usłyszymy świadectwo jednej z rodzin. Marsz dla życia i rodziny odbędzie się w Gdańsku 16 czerwca. Już dzisiaj zapraszam do udziału w tym pięknym wydarzeniu.

3. W najbliższy czwartek zapraszamy na godz. 19.00 do kawiarenki wszystkich, którzy chcieliby poznawać Pismo Św.

4. Przyjmujemy intencje mszy św. Msza św. to najdoskonalsza forma modlitwy całego Kościoła. Podczas Eucharystii modlimy się za żywych i za zmarłych. Polecamy Panu Bogu nasze dziękczynienia i prośby. Intencje mszy św., przyjmujemy w biurze parafialnym i w zakrystii.

5. Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego”.

6. Polecajmy Miłosierdziu Bożemu naszego zmarłego parafianina:Ś. p. Tomasz WYRĘBEK, z ul.Kołłątaja 10, 60 lat,
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

7. Wszystkim parafianom życzę dobrego przeżywania dzisiejszej niedzieli, oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo nowego tygodnia.